Baykan kombi servisi Aynı gün yerinde tamirat

Baykan kombi servisi Baykan kombi bakım

Baykan kombi servisi olarak İstanbul içi tüm semtlere aynı gün, yerinde servis garantili Baykan kombi arıza ve Baykan kombi bakım hizmetleri vermekteyiz. Acil, profesyonel ve güvenilir Baykan kombi tamirat ve Baykan kombi periyodik bakım hizmetleri almak için lütfen servisimizi arayınız.

Baykan kombi servisi Orijinal yedek parçalarla aynı gün yerinde tamirat

Baykan kombi servis ve bakım hizmetlerimiz 7 gün 24 saat, aynı gün içinde, yerinizde ve olabilecek en kısa sürede servis garantili olarak gerçekleştirilir. Asla boş yere bekleyip işlerinizi ertelemek ve üşümek zorunda kalmazsınız. Baykan kombi tamiratı sırasında değiştirilmesi gereken tüm parçalar için orijinal Baykan kombi yedek parçaları kullanmaktayız. Onarılan Baykan kombiniz test edilip çalıştırdıktan sonra, servis garantili olarak sizlere güvenle teslim edilir.

Periyodik Baykan kombi bakımı

Uzun ömürlü ve randımanlı çalışan bir Baykan kombi kullanımı için en az 2 yılda bir defa mutlaka Baykan kombi bakımı ve beraberinde petek temizliği yaptırınız. Baykan kombi su basıncı konusunda da dikkatli davranarak su eksiltip eksiltmediğini sık sık kontrol ederek eksilen miktarı tamamlayınız. Baykan kombi su eksiltme sık sık tekrarlıyorsa, kombinin alt tarafını belli aralıklarla kontrol ederek su damlatıp damlatmadığını kontrol ediniz. Su eksilten kombiyi o şekilde kullanmakta ısrar etmek daha fazla arızaya yol açabileceğinden, acil olarak Baykan Kombi Servisi çağırınız.
Petek temizliği konusunda da Baykan Kombinin uzun ömürlü ve performanslı çalışması açısından da hassas davranınız. Petekler ve tesisat içinde oluşan çamurun ısınma sorunları yaratacağı gibi, kombinin arıza yapmasına da yol açabileceğini unutmadan, 2 yılda bir petek temizleme yaptırınız.


İstanbul Baykan Kombi Servis Bölgelerimiz

İstanbul’un tüm ilçelerine ve bağlı semtlerine hızlı ve güvenilir Baykan Kombi Servis hizmeti almak için lütfen  0216 488 7743 nolu telefonumuzdan kayıt yaptırınız. Verdiğiniz adrese size bilgi verildikten sonra en kısa sürede ulaşılacaktır.

Yakacık Tuzla  Gebze Darıca  Sultanbeyli Sancaktepe  Çekmeköy Beykoz  Ümraniye Üsküdar  Pendik Maltepe  Kartal Kadıköy  Ataşehir Beşiktaş  Bakırköy Şişli  Sarıyer Kağıthane  Güngören Fatih  Arnavutköy Avcılar  Bağcılar Bahçelievler  Büyükçekmece Başakşehir  Bayrampaşa Beylikdüzü  Beyoğlu Esenler  Esenyurt Eyüpsultan  Silivri Sultangazi  Habipler Zeytinburnu

Baykan kombi servisi Aynı gün yerinde tamirat
Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Tıkla Ara