Buderus kombi servisi

Buderus kombi servisi Buderus kombi bakım

Buderus kombi servisi olarak İstanbul içi tüm semtlere aynı gün, yerinde servis garantili Buderus kombi arıza ve Buderus kombi bakım hizmetleri vermekteyiz. Acil, profesyonel ve güvenilir Buderus kombi tamirat ve Buderus kombi periyodik bakım hizmetleri almak için lütfen servisimizi arayınız.

Buderus kombi servisi Orijinal yedek parçalarla aynı gün yerinde tamirat

Buderus kombi servis ve bakım hizmetlerimiz 7 gün 24 saat, aynı gün içinde, yerinizde ve olabilecek en kısa sürede servis garantili olarak gerçekleştirilir. Asla boş yere bekleyip işlerinizi ertelemek ve üşümek zorunda kalmazsınız. Buderus kombi tamiratı sırasında değiştirilmesi gereken tüm parçalar için orijinal Buderus kombi yedek parçaları kullanmaktayız. Onarılan Buderus kombiniz test edilip çalıştırdıktan sonra, servis garantili olarak sizlere güvenle teslim edilir.

Periyodik Buderus kombi bakımı

Uzun ömürlü ve randımanlı çalışan bir Buderus kombi kullanımı için en az 2 yılda bir defa mutlaka Buderus kombi bakımı ve beraberinde petek temizliği yaptırınız. Buderus kombi su basıncı konusunda da dikkatli davranarak su eksiltip eksiltmediğini sık sık kontrol ederek eksilen miktarı tamamlayınız. Buderus kombi su eksiltme sık sık tekrarlıyorsa, kombinin alt tarafını belli aralıklarla kontrol ederek su damlatıp damlatmadığını kontrol ediniz. Su eksilten kombiyi o şekilde kullanmakta ısrar etmek daha fazla arızaya yol açabileceğinden, acil olarak Buderus Kombi Servisi çağırınız.
Petek temizliği konusunda da Buderus Kombinin uzun ömürlü ve performanslı çalışması açısından da hassas davranınız. Petekler ve tesisat içinde oluşan çamurun ısınma sorunları yaratacağı gibi, kombinin arıza yapmasına da yol açabileceğini unutmadan, 2 yılda bir petek temizleme yaptırınız.


İstanbul Buderus Kombi Servis Bölgelerimiz

İstanbul’un tüm ilçelerine ve bağlı semtlerine hızlı ve güvenilir Buderus Kombi Servis hizmeti almak için lütfen  0216 488 7743 nolu telefonumuzdan kayıt yaptırınız. Verdiğiniz adrese size bilgi verildikten sonra en kısa sürede ulaşılacaktır.

Yakacık Tuzla  Gebze Darıca  Sultanbeyli Sancaktepe  Çekmeköy Beykoz  Ümraniye Üsküdar  Pendik Maltepe  Kartal Kadıköy  Ataşehir Beşiktaş  Bakırköy Şişli  Sarıyer Kağıthane  Güngören Fatih  Arnavutköy Avcılar  Bağcılar Bahçelievler  Büyükçekmece Başakşehir  Bayrampaşa Beylikdüzü  Beyoğlu Esenler  Esenyurt Eyüpsultan  Silivri Sultangazi  Habipler Zeytinburnu

Buderus kombi servisi Aynı gün yerinde tamirat
Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Tıkla Ara