Sanica kombi servisi Aynı gün yerinde tamirat

Sanica kombi servisi Sanica kombi bakım

Sanica kombi servisi olarak İstanbul içi tüm semtlere aynı gün, yerinde servis garantili Sanica kombi arıza ve Sanica kombi bakım hizmetleri vermekteyiz. Acil, profesyonel ve güvenilir Sanica kombi tamirat ve Sanica kombi periyodik bakım hizmetleri almak için lütfen servisimizi arayınız.

Sanica kombi servisi Orijinal yedek parçalarla aynı gün yerinde tamirat

Sanica kombi servis ve bakım hizmetlerimiz 7 gün 24 saat, aynı gün içinde, yerinizde ve olabilecek en kısa sürede servis garantili olarak gerçekleştirilir. Asla boş yere bekleyip işlerinizi ertelemek ve üşümek zorunda kalmazsınız. Sanica kombi tamiratı sırasında değiştirilmesi gereken tüm parçalar için orijinal Sanica kombi yedek parçaları kullanmaktayız. Onarılan Sanica kombiniz test edilip çalıştırdıktan sonra, servis garantili olarak sizlere güvenle teslim edilir.

Periyodik Sanica kombi bakımı

Uzun ömürlü ve randımanlı çalışan bir Sanica kombi kullanımı için en az 2 yılda bir defa mutlaka Sanica kombi bakımı ve beraberinde petek temizliği yaptırınız. Sanica kombi su basıncı konusunda da dikkatli davranarak su eksiltip eksiltmediğini sık sık kontrol ederek eksilen miktarı tamamlayınız. Sanica kombi su eksiltme sık sık tekrarlıyorsa, kombinin alt tarafını belli aralıklarla kontrol ederek su damlatıp damlatmadığını kontrol ediniz. Su eksilten kombiyi o şekilde kullanmakta ısrar etmek daha fazla arızaya yol açabileceğinden, acil olarak Sanica Kombi Servisi çağırınız.
Petek temizliği konusunda da Sanica Kombinin uzun ömürlü ve performanslı çalışması açısından da hassas davranınız. Petekler ve tesisat içinde oluşan çamurun ısınma sorunları yaratacağı gibi, kombinin arıza yapmasına da yol açabileceğini unutmadan, 2 yılda bir petek temizleme yaptırınız.


İstanbul Sanica Kombi Servis Bölgelerimiz

İstanbul’un tüm ilçelerine ve bağlı semtlerine hızlı ve güvenilir Sanica Kombi Servis hizmeti almak için lütfen  0216 488 7743 nolu telefonumuzdan kayıt yaptırınız. Verdiğiniz adrese size bilgi verildikten sonra en kısa sürede ulaşılacaktır.

Yakacık Tuzla  Gebze Darıca  Sultanbeyli Sancaktepe  Çekmeköy Beykoz  Ümraniye Üsküdar  Pendik Maltepe  Kartal Kadıköy  Ataşehir Beşiktaş  Bakırköy Şişli  Sarıyer Kağıthane  Güngören Fatih  Arnavutköy Avcılar  Bağcılar Bahçelievler  Büyükçekmece Başakşehir  Bayrampaşa Beylikdüzü  Beyoğlu Esenler  Esenyurt Eyüpsultan  Silivri Sultangazi  Habipler Zeytinburnu

Sanica kombi servisi Aynı gün yerinde tamirat
Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Tıkla Ara