Yılların tecrübesine sahip profesyonel ısıtma sistemleri ustalarıyla kıymetli müşterilerimize kombi arıza, kombi bakım, kazan arıza, kazan bakım hizmetlerini en kaliteli yedek malzemeleri kullanarak en uygun fiyatlara yerinde veya yerimizde garantili olarak sunmaktayız. Isıtma sistemi cihazlarının arızaları sonrasında sorun yaşamamak için Baymak kombi servisi firmamızı tercih ediniz.


BAYMAK KOMBİ SERVİSİ | KOMBİ BAKIM | KOMBİ ARIZA

Güvenilir Baymak kombi teknik servis hizmetlerini hızlı ve garantili olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz. Biz fabrika önerilerine uygun şekilde bakımını yaptığımız kombi ve kazan gibi ısıtma cihazlarından sadece hak ettiğimiz ücreti talep ediyoruz. İçiniz rahat olarak uzun yıllar boyunca sorunsuz, ekonomik ve iyi ısının.

Uzun kış aylarında su ve ateşin yıkıcı etkisi altında yıpranan doğalgaz kombilerinin yeni kışı güçlü karşılamaları için bakım ve temizliklerini mutlaka yaptırınız. Arızalanan kombinizi firmamızın uzman ellerine teslim ettiğinizde, alacağınız bir sene ücretsiz servis garantisi sayesinde sorunsuz bir sezon geçireceğinizi unutmayınız. Kısaca kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda atacağınız her akıllı adım size ekonomi olarak kısa zamanda geri dönecektir.

Çağrı Merkezi » 0216 488 774


Sadece İstanbul Anadolu Yakasına Servis Vermekteyiz

Adalar Ataşehir Beykoz Çekmeköy Ümraniye Pendik Tuzla Üsküdar Sultanbeyli Şile Sancaktepe Maltepe Kartal Kadıköy

Kombi servis hizmetini biz verdiysek kombiniz hala “0” gibidir!


Acıbadem Ahmediye Altunizade Aziz Mahmut Hüdayi Bahçelievler Barbaros Beylerbeyi Bulgurlu Burhaniye Cumhuriyet Çengelköy Ferah Güzeltepe İcadiye Kandilli Kısıklı Kirazlıtepe Kuleli Kuzguncuk Küçük Çamlıca Küçüksu Küplüce Mehmet Akif Ersoy Mimar Sinan Murat Reis Salacak Selamiali Selimiye Sultantepe Ünalan Validei Atik Yavuztürk Zeynep Kamil

Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Tıkla Ara